Quinoa trójkolorowa BIO 250 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Połączenie trzech odmian komosy ryżowej tworzy wyjątkową kompozycję o lekko orzechowym smaku i wysokiej wartości odżywczej. Zawiera komplet aminokwasów egzogennych, błonnik oraz cenne minerały, wspierające energię i dobre samopoczucie. Doskonała jako baza sałatek, dodatek do warzyw lub zdrowych dań obiadowych.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
quinoa* (komosa ryżowa) trójkolorowa (quinoa biała 80%, quinoa czerwona 15%, quinoa czarna 5%). * z upraw ekologicznie kontrolowanych.
Informacje o produkcie
Marka: EKOLOGIKO
Kraj pochodzenia: PERU
Masa brutto: 0,275 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1557 kJ / 372 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 6.3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 62.5 g |
| Cukry | 4 g |
| Błonnik | 8.2 g |
| Białko | 15.2 g |
| Sól | 0.02 g |