Opis szczegółowy
Szukasz łatwego sposobu na urozmaicenie mleka dla swoich dzieci? Magiczne słomki Quick Milk to szybka i smaczna przekąska, którą Twoje dzieci pokochają! Wystarczy chwila, aby zmienić zwykłe mleko w prawdziwą przyjemność. Quick Milk każdy łyk mleka smakuje wyjątkowo. Odkryj pełen wachlarz smaków słomek. Dodaj radość do każdego kubka mleka z Quick Milk i ciesz się uśmiechami na twarzach swoich dzieci!
Bez glutenu, bez konserwantów, naturalne barwniki.
Granulki Quick Milk maja intensywny smak i zapach, niewielki rozmiar wpływa na szybsze rozpuszczanie.
Alternatywa dla kakao.
Parametry produktu
| Zawartość netto | 30 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Węgry |
| EUDR - rodzaj towaru odnośnego wg podanego kodu CN (tylko informacyjnie) | Kakao |
| Składniki | Cukier, syrop glukozowy, aromat, koncentrat roślinny: czarna marchew; barwnik: e-100. |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: novi fmcg sp. z o.o. ulica i numer: stefana batorego 26 kod pocztowy i miasto: 43-200 pszczyna pl |
| Krótki opis marketingowy | Zmień codzienny nawyk w świetną zabawę! zbuduj zdrowy nawyk u dziecka w sprytny ale pełen zabawy i radości sposób! |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 150 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | 1. nie przecinaj słomki. 2. umieść rurkę w szklance z zimnym mlekiem,. 3. pij przez rurkę. |
| Sposób obróbki produktu | Gotowy do picia |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | <0,5 |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | <0,1 |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 5,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 5,8 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 388 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 23 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1650 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 99 kJ |
| Wielkość porcji | 6 g |
| Zawartość białek | <0,5 |
| Zawartość soli | <0,01 |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | 94 g |
| Zawartość węglowodanów | 97 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawiera kofeinę | Nie |