Opis szczegółowy
Słony, ale zarazem i delikatny smak sera koziego został urozmaicony o dodatek kolendry i kozieradki, które wpływają na jego charakter. Suszone zioła sprawiają, że nabiera on wyrazistości i niesamowitego aromatu. Będzie doskonałym urozmaiceniem kanapek oraz ciekawym elementem zup i sosów. Sam idealnie smakuje z białym wytrawnym winem.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Kozie |
| Forma | W kawałku |
| Smak | Smakowy |
| Składniki | Pasteryzowane mleko kozie, sól, kozieradka 0,9%, kolendra 0,2%, kultury bakterii kwasu mlekowego, podpuszczka mikrobiologiczna. |
| Zawartość tłuszczu | Śmietankowy (sery podpuszczkowe)(zaw. tłuszczu 50%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Holandia |
| Zawartość netto | 130 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,13 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: euroser dairy group ulica i numer: ul. geologiczna 20 kod pocztowy i miasto: 02-246 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 245 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 18 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 384 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1612 kJ |
| Zawartość białek | 22 g |
| Zawartość soli | 1,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 24 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 33 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |