Puzzle 2000 mix Trefl
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Puzzle 2000 elementów różne wzory. Po ułożeniu powstanie obrazek o wymiarach 96x68cm. Wysoką jakość, nasycenie kolorów i bezpieczeństwo układania zapewnia wykorzystanie materiałów ekologicznych.
Parametry produktu
| Typ | |
|---|---|
| Liczba elementów | 2000 szt. |
| Wymiary obrazka po ułożeniu (SxWxG) | 96,1 x 68,2 x 0,1 cm |
| Dla dzieci w wieku od | 12 lat |
| Wymiary elementu (SxWxG) | 23 x 23 x 1 mm |
| Użyte materiały | Papier |
| Wyprodukowano na terenie UE | Tak |
| Waga jednostkowa brutto | 1,27 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Trefl S.A. Ulica i numer: Kontenerowa 25 Kod pocztowy i miasto: 81-155 Gdynia PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 32 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |