Purena zagęszczony sok jabłkowy 1 purena 6x1 kg
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Pojemność | 4,8 l (dm³) |
|---|---|
| Typ produktu | Sok |
| Rodzaj | Owocowy |
| Smak | Jabłkowy |
| Składniki | Zagęszczony sok jabłkowy. Produkt pasteryzowany. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 6,3 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Producent: | Belfood sp. z o. o.Ulica i numer: Mielęckiego 10/3Kod pocztowy i miasto: 40-013 Katowice PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Nie wystawiać na słońce |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Stosowanie - propozycje podania | Przed spożyciem odtworzyć wodą i dobrze wymieszać |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 44 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2 %RWS |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | <0,5 |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | 10 g |
| Zawartość węglowodanów | 11 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 2 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość błonnika (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 11 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 4 %RWS |