Pur Power Lemon 750 ml X20
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Płyn do zmywania naczyń Pur to idealne połączenie silnie czyszczących składników.
Dzięki nim płyn skutecznie działa zarówno na zabrudzenia jak i nieprzyjemny zapach.
Dodatkowo podczas zmywania powstaje gęsta piana, która długo utrzymuje się na gąbce.
Przy pomocy płynu Pur naczynia, garnki i szklanki będą nie tylko czyste, ale również perfekcyjnie lśniące.
Parametry produktu
| Skład | 5 – 15 % anionowe środki powierzchniowo czynne; < 5 % amfoteryczne środki powierzchniowo czynne, niejonowe środki powierzchniowo czynne pozostałe składniki: środki konserwujące (benzisothiazolinone i methylisothiazolinone), enzymy oraz kompozycja zapachowa ,a w niej alergeny: limonene, citral, linalool, citral. |
|---|---|
| Zapach | Cytrynowy |
| Sposób użycia | Naczynia po umyciu dokładnie wypłukać wodą. |
| Wydajność | 5ml płynu/5 l wody |
| Waga jednostkowa brutto | 0,81 kg |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.wisebase.pl/media/img/original/95/20/952085.pdf |
| Piktogramy GHS | Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarzające zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07) |
| Hasła ostrzegawcze | uwaga |
| Rodzaj zagrożenia | Może powodować reakcję alergiczną skóry. Działa drażniąco na oczy. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. |
| Zagrożenie | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: henkel polska ulica i numer: ul. domaniewska 41 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Zawartość nominalna | 750 ml |
| Trwałość od otwarcia | 36 mies. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Austria |