Pur Power Lemon 450 ml X20
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Płyn do zmywania naczyń Pur to idealne połączenie silnie czyszczących składników. Dzięki nim płyn skutecznie działa zarówno na zabrudzenia jak i nieprzyjemny zapach. Dodatkowo podczas zmywania powstaje gęsta piana, która długo utrzymuje się na gąbce. Przy pomocy płynu Pur naczynia, garnki i szklanki będą nie tylko czyste, ale również perfekcyjnie lśniące.
Parametry produktu
| Skład | 5 – 15 % anionowe środki powierzchniowo czynne; < 5 % amfoteryczne środki powierzchniowo czynne, niejonowe środki powierzchniowo czynne pozostałe składniki: środki konserwujące (benzisothiazolinone i methylisothiazolinone), enzymy oraz kompozycja zapachowa ,a w niej alergeny: limonene, citral, linalool, citral. |
|---|---|
| Zapach | Cytrynowy |
| Sposób użycia | Naczynia po umyciu dokładnie wypłukać wodą. |
| Wydajność | 5ml płynu/5 l wody |
| Waga jednostkowa brutto | 0,49 kg |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.wisebase.pl/media/img/original/95/33/953322.pdf |
| Piktogramy GHS | Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarzające zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07) |
| Hasła ostrzegawcze | uwaga |
| Rodzaj zagrożenia | Działa drażniąco na oczy. Może powodować reakcję alergiczną skóry. |
| Zagrożenie | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: henkel polska ulica i numer: ul. domaniewska 41 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Zawartość nominalna | 450 ml |
| Trwałość od otwarcia | 36 mies. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 63 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Austria |