Pur Balsam Aloe Vera 1200ml X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Pur Balsam to produkt o neutralnym pH dla skóry, stworzony z myślą o użytkownikach o wrażliwej skórze dłoni. Formuła oparta jest na składnikach pochodzenia , a zastosowana kompozycja nadaje przyjemny zapach podczas mycia naczyń. Skuteczne czyszczenie i ochrona dłoni.
Parametry produktu
| Skład | 5-15% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% amfoteryczne środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa, środek konserwujący: sodium benzoate. |
|---|---|
| Zapach | Aloesowy |
| Sposób użycia | Po umyciu naczynia dokładnie opłukać wodą. |
| Wydajność | 5ml płynu/5l wody |
| Waga jednostkowa brutto | 1,29 kg |
| Piktogramy GHS | Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarzające zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07) |
| Hasła ostrzegawcze | uwaga |
| Rodzaj zagrożenia podany na etykiecie i/lub w instrukcji użytkowania | Działa drażniąco na oczy. chronić przed dziećmi. |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: henkel polska ulica i numer: ul. domaniewska 41 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Zawartość nominalna | 1200 ml |
| Trwałość od otwarcia | 36 mies. |
| Oświadczenia o bezpieczeństwie i zagrożeniach AISE | Unikać kontaktu z oczami. Jezeli produkt dostanie się do oczu, dokładnie spłucz wodą., Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 45 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Austria |