Opis szczegółowy
Pulpa Pomidorowa, pomidory krojone 400g Annalisa to najstarsza włoska marka pomidorów z południa, czyli spod Neapolu.
Świetna ziemia wulkaniczna, słońce południa powoduje że pomidory są niebywale słodkie i smaczne.
Parametry produktu
| Rodzaj | W sosie własnym, Owoce w puszce |
| Skład podstawowy | pomidory |
| Zawartość netto | 400 g |
| Składniki | Pulpa pomidorowa, sok pomidorowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 240 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,45 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: datix tomasz krajanowski ulica i numer: gen. ignacego prądzyńskiego 4/2/20a kod pocztowy i miasto: 07-410 ostrołęka pl |
| Krótki opis marketingowy | Pulpa pomidorowa, pomidory krojone 400g annalisa to pomidor ze słonecznych wzgórz nepolu |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 168 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 750 dni (dzień) |
| Frakcja materiałowa | Wielomateriałowe |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 21 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 89 kJ |
| Zawartość białek | 1,5 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,1 g |
| Cukry | 3 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,5 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |