'Pueblo Tequila Silver 38% vol 700 ml X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Tequila o klarownej barwie, o smaku agawy. Serwować dobrze schłodzoną do koktajli lub w czystej postaci z plasterkiem cytryny i szczyptą soli.
Parametry produktu
| Rodzaj | Tequila |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Meksyk |
| Zawartość alkoholu | 38 % obj. |
| Pojemność | 0,7 l (dm³) |
| Smak - ogólnie | Klasyczne |
| Serwowanie | Samodzielnie |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Meksyk |
| Waga jednostkowa brutto | 1,3 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: pmp wino serwis sp. z o.o. ulica i numer: kilińskiego 1 kod pocztowy i miasto: 47-303 krapkowice pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 66 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 7 szt. |