Pudliszki Sos meksykański 480g X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Pudliszki Sos meksykański 480g
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Patelnia |
|---|---|
| Zawartość netto | 480 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Przecier pomidorowy 44%, warzywa (cebula, papryka czerwona 5%, kukurydza 4%, fasola czerwona 4%), pomidory 20%, cukier, czosnek 3%, sól, pasta chili (1,1%)(papryka chili, czerwona papryka, koncentrat pomidorowy, sól, woda, ocet spirytusowy), olej rzepakowy, przyprawy (w tym pieprz czarny), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), koncentrat soku z cytryny, natka pietruszki, aromat. produkt pasteryzowany. bez substancji konserwujących, barwiących i zagęszczających. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,58 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hjheinz polska sp.z o.o. ulica i numer: fabryczna 7 kod pocztowy i miasto: 63-840 krobia pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 156 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 3 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 2,8 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,7 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 11 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 13 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 69 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 83 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 289 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 374 kJ |
| Wielkość porcji | 120 g |
| Zawartość białek | 2,5 g |
| Zawartość soli | 1,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1,4 g |
| Cukry | 9,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 11 g |
| Zawartość białek (ogólnie) | 6 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 28 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 12 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 5 %RWS |
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Nie |
|---|