Pudliszki Pulpety w sosie pomidorowym 590g X4
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Pudliszki Pulpety w sosie pomidorowym 590g
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Garnek, Patelnia, Kuchenka mikrofalowa |
|---|---|
| Zawartość netto | 590 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Woda, pulpety wołowo-wieprzowe 36% [mięso wołowe 26%, woda, mięso wieprzowe 20%, warzywa (cebula, pietruszka 4,4%, marchew 3%), bułka tarta (mąka pszenna, woda, drożdże, sól), błonniki roślinne (pszenny, marchwiowy), sól, skrobia grochowa, białko grochu, jaja w proszku, przyprawy, białko wieprzowe, aromat], koncentrat pomidorowy 5,2%, warzywa (marchew 2,7%, pietruszka 1,3%, seler), skrobia modyfikowana, cukier, mąka pszenna, sól, przyprawy (w tym pieprz czarny), aromat, suszona natka pietruszki. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,63 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hjheinz polska sp.z o.o. ulica i numer: fabryczna 7 kod pocztowy i miasto: 63-840 krobia pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 196 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 18 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Sposób przygotowania: zawartość opakowania przełożyć do garnka. podgrzewać na niewielkim ogniu, stale mieszając przez 7-10 minut. w kuchence mikrofalowej (850w): zawartość opakowania przełożyć do głębokiego talerza. podgrzewać przy maksymalnej mocy przez 3-4 minuty. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 12 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 4,1 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 3,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 7,7 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 15 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 64 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 190 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 270 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 795 kJ |
| Wielkość porcji | 295 g |
| Zawartość białek | 3,9 g |
| Zawartość błonnika | 1,4 g |
| Zawartość soli | 1,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 3,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 8,3 g |
| Cukry | 2,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,2 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 2 szt. |