Pudliszki Mieszanka warzywna 450 g X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Mieszanka Warzywna 500g - słoik
Parametry produktu
| Rodzaj | Konserwowe |
|---|---|
| Skład podstawowy | Mieszanka wielowarzywna |
| Zawartość netto | 450 g |
| Składniki | warzywa (ziemniaki, marchew, groszek, ogórki kwaszone, pietruszka), woda, sól, cukier, regulator kwasowości ( kwas cytrynowy). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 270 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,66 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hjheinz polska sp.z o.o. ulica i numer: fabryczna 7 kod pocztowy i miasto: 63-840 krobia pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 192 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,4 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 2,7 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 2,7 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 12 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 48 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 66 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 202 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 277 kJ |
| Wielkość porcji | 135 g |
| Zawartość białek | 1,8 g |
| Zawartość soli | 1,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0,3 g |
| Cukry | 2 g |
| Zawartość węglowodanów | 8,7 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 3 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 5 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 25 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 3 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 5 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|