Pudliszki Ketchup Premium 470 g
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Ketchup łagodny. Produkt pasteryzowany.
Parametry produktu
| Składniki | Składniki: przecier pomidorowy 73%, cukier, ocet spirytusowy, sól, aromat. produkt może zawieraćseler. *do wyprodukowania 470 g ketchupu zużyto min. 1028 g pomidorów. |
|---|---|
| Rodzaj | Łagodny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
| Zawartość netto | 470 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,51 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hjheinz polska sp.z o.o. ulica i numer: fabryczna 7 kod pocztowy i miasto: 63-840 krobia pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | <0,5 |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | <0,5 |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,33 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 3,7 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 4 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 119 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 18 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 76 kJ |
| Zawartość białek | 1,9 g |
| Zawartość soli | 2,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | 25 g |
| Zawartość węglowodanów | 27 g |
| Zawartość białek (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 6 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 4 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 2 %RWS |