Opis szczegółowy
Pudliszki Gulasz wieprzowo-wołowy 460g
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Garnek, Patelnia, Kuchenka mikrofalowa |
| Zawartość netto | 460 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mięso (mięso wieprzowe 31%, mięso wołowe 7,6%), woda, cebula 13%, koncentrat pomidorowy 2,9%, skrobia modyfikowana, mąka pszenna, sól, olej rzepakowy, cukier, przyprawy, aromat. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,47 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hjheinz polska sp.z o.o. ulica i numer: fabryczna 7 kod pocztowy i miasto: 63-840 krobia pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 252 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 18 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 91 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 381 kJ |
| Zawartość białek | 8,4 g |
| Zawartość błonnika | <0,5 |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4,6 g |
| Cukry | 1,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 4 g |