Opis szczegółowy
Karmelki z nadzieniem (7%) musującym o smaku: cytrynowym, pomarańczowym, wiśniowym, winogronowym.
Parametry produktu
| Typ | Karmelki |
| Smak | Cytrynowy, Pomarańczowy, Wiśniowy, Winogronowy |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Cukier, syrop glukozowy, regulatory kwasowości: kwas cytrynowy i wodorowęglan sodu; koncentraty soków owocowych 0,1 % (cytrynowy, pomarańczowy, wiśniowy, limetkowo - cytrynowy), aromaty, koncentrat czarnego bzu, barwniki: kurkumina, karmin, karmel |
| Towar jest niebezpieczny / DangerousGoodsRegulationCode | ZNA |
| Type of Sugar Candy/Sugar Candy Substitute Confectionery | HARD SUGAR CANDY - FRUIT |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 12 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,05 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Nie zawiera tłuszczu | 1 |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | Pl-119 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: fc "pszczółka" ulica i numer: spiessa 7 kod pocztowy i miasto: 20-270 lublin pl |
| Krótki opis marketingowy | Karmelek musujący o smaku owocowym |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 360 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 21 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Czy znaki dietetyczne/alergenów znajdują się na opakowaniu? | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 382 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1624 kJ |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 1,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe wielonienasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Alkohole wielowodorotlenowe - poliole | 0 g |
| Cukry | 74 g |
| Zawartość węglowodanów | 96 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 217 szt. |
| Informacja dotycząca odżywczej wartości odniesienia | Obliczenia producenta |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera środki spożywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E330 Kwas cytrynowy, E500(ii) Wodorowęglan sodu, E100 Kurkumina, E120 Kwas karminowy, koszenila, E150a Karmel prosty |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Regulator kwasowości, Barwnik, Aromat spożywczy |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |