Opis szczegółowy
Czekoladowa Mieszanka Imieninowa to karmelki, w których aksamitne truskawkowe lub porzeczkowe nadzienie otoczone jest gęstą, deserową czekoladą najwyższej jakości. Ten finezyjny smak na długo pozostanie w pamięci. Czekoladowa Mieszanka Imieninowa to słodka przekąska, którą z powodzeniem można podarować drugiej osobie.
Na każdym opakowaniu widnieją daty imienin, dzięki czemu nawet zapominalscy nie pominą solenizanta w dniu jego święta.
Parametry produktu
| Typ | Karmelki |
| Smak | Truskawkowy, Czarna porzeczka |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Dodatki | Z nadzieniem |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Polewa 35% [cukier, tłuszcz roślinny (palma, shea), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, miazga kakaowa, emulgator: lecytyna słonecznikowa, aromat), cukier, syrop glukozowy, przeciery owocowe: śliwkowy, truskawkowy (1,8%), z czarnej porzeczki (1,7%); regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromaty, substancje glazurujące: szelak, guma arabska |
| Temperatura przechowywania min - max | 12 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,05 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | Pl-119 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: fc "pszczółka" ulica i numer: spiessa 7 kod pocztowy i miasto: 20-270 lublin pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Temperatura 12-18°c, wilgotność względna powietrza do 75% |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 444 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1872 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 2 g |
| Zawartość soli | 0,01 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 12 g |
| Cukry | 62 g |
| Zawartość węglowodanów | 82 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 33 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera środki spożywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E322 Lecytyny, E330 Kwas cytrynowy, E414 Guma arabska, E476 Polirycynooleinian, E904 Szelak |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |