Opis szczegółowy
Jogusie to karmelki, które łączą intensywny aromat świeżych owoców z delikatnym, mlecznym nadzieniem. Cukierki dostępne są w czterech kuszących smakach: pachnącej poziomki, słodkiej maliny, kwaśnej cytryny i soczystej brzoskwini. To idealne połączenie lekkości nadzienia i wyrazistego smaku owoców, które przywołuje smak lata.
Parametry produktu
| Typ | Karmelki |
| Smak | Cytrynowy, Malinowy, Poziomkowy, Brzoskwiniowy |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Dodatki | Z nadzieniem |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Cukier, syrop glukozowy, serwatka w proszku (z mleka), mleko pełne w proszku, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, koncentraty soków owocowych: malinowy (0,08%), borówkowy (0,08%), cytrynowy (0,04%), poziomkowy (0,02%), brzoskwiniowy (0,02%), aromaty, koncentrat czarnego bzu, barwniki: karmin, kurkumina. |
| Temperatura przechowywania min - max | 12 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,05 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | Pl-119 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: fc "pszczółka" ulica i numer: spiessa 7 kod pocztowy i miasto: 20-270 lublin pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 5 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 376 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1598 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 1,6 g |
| Zawartość soli | 0,09 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,1 g |
| Cukry | 75 g |
| Zawartość węglowodanów | 90 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 33 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera środki spożywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E100 Kurkumina, E120 Kwas karminowy, koszenila, E330 Kwas cytrynowy |