Przyprawa do ryb i owoców morza 20 g Prymat X25
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Ryby stanowią podstawę diety człowieka od zarania dziejów. Są nie tylko smaczne, ale również niezwykle zdrowe. Dostarczają organizmowi białka, sole mineralne oraz cenne dla organizmu witaminy.
Prymat przygotował specjalną mieszankę przypraw do potraw z ryb i owoców morza. Przyprawa do ryb i owoców morza Prymat wzbogaca smak i aromat ryb oraz owoców morza smażonych, pieczonych, gotowanych oraz tych z rusztu. W jej skład wchodzą między innymi doskonale skomponowane warzywa suszone (natka pietruszki, cebula, czosnek) oraz przyprawy (gorczyca biała, papryka słodka, kolendra, bazylia, korzeń lubczyku, tymianek, nasiona kopru, pieprz czarny).
Parametry produktu
| Typ | Mieszanki przypraw |
|---|---|
| Przeznaczenie | Do ryb |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 20 g |
| Składniki | Składniki: sól, natka pietruszki, cebula, czosnek, gorczyca biała, papryka słodka, cukier, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; owoc kolendry, bazylia, tymianek, nasiona kopru, pieprz czarny, korzeń lubczyku. produkt może zawierać: zboża zawierające gluten, jaja, mleko (łącznie z laktozą), soję, seler, orzeszki ziemne i sezam. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PRYMAT SP. Z O.O Ulica i numer: CHLEBOWA 14 Kod pocztowy i miasto: 44-337 JASTRZĘBIE - ZDRÓJ PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 380 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 206 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 866 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 8,9 g |
| Zawartość soli | 39 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4,4 g |
| Cukry | 11 g |
| Zawartość węglowodanów | 28 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|