Przyprawa do piernika Prymat Gastroline 500 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Mieszanki przypraw |
|---|---|
| Przeznaczenie | Przyprawę do piernika dodajemy podczas przygotowywania masy do pieczenia. W celu wzbogacenia smaku piernika wraz z mieszanką przyprawową polecamy dodać odrobinę bakalii. Przyprawę możemy stosować także do innych ciast i deserów, którym chcemy nadać aromatyczny, korzenny posmak - na przykład szarlotki. Jest również niezastąpiona podczas wypieków małych pierniczków. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 500 g |
| Składniki | Składniki: cukier, cynamon (15%), goździki, kakao, owoc kolendry, ziele angielskie, gałka muszkatołowa. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,57 kg |
| Producent: | PRYMAT SP. Z O.OUlica i numer: CHLEBOWA 14Kod pocztowy i miasto: 44-337 JASTRZĘBIE - ZDRÓJ PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 363 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1530 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 2,8 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,6 g |
| Cukry | 63 g |
| Zawartość węglowodanów | 72 g |