Przyprawa do flaków klasyczna 20 g Prymat X30
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Przyprawa do flaków Prymat dzięki swej oryginalnej recepturze wzbogaca walory smakowe i zapachowe przygotowywanej potrawy. W skład mieszanki wchodzą różnorodne i starannie dobrane przyprawy, między innymi: liść laurowy, marchew, czosnek, papryka słodka, imbir, gałka muszkatołowa, majeranek, papryka ostra oraz pieprz czarny.
Przyprawa jest polecana do flaków wołowych, cielęcych i drobiowych. Powinna być dodawana do potrawy w połowie jej gotowania. Należy również pamiętać, aby flaki były gotowane aż do osiągnięcia miękkości.
Parametry produktu
| Typ | Mieszanki przypraw |
|---|---|
| Przeznaczenie | Do flaków |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 20 g |
| Składniki | Składniki: sól, cebula, marchew, papryka słodka, hydrolizat białka sojowego, pasternak, pieprz czarny (2,5%), majeranek (2,2%), liść laurowy (2%), imbir, cukier, gałka muszkatołowa, nasiona kolendry, papryka ostra, kurkuma. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PRYMAT SP. Z O.O Ulica i numer: CHLEBOWA 14 Kod pocztowy i miasto: 44-337 JASTRZĘBIE - ZDRÓJ PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 380 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 152 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 638 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 4,6 g |
| Zawartość soli | 54 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,9 g |
| Cukry | 11 g |
| Zawartość węglowodanów | 25 g |