Przyprawa do Kurczaka CYKORIA 40g X27
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Przyprawa aromatyzuje mięso drobiowe nadając mu delikatny smak i aromat.
Mieszanka przypraw ziołowych i korzennych nadaje specyficzny smak i aromat potrawom z zastosowaną przyprawą do kurczaka. Może być używana do nacierania mięsa przed pieczeniem lub duszeniem, w trakcie pieczenia lub sporządzania sosów.
Zastosowanie: porcje kurczaka posypać przyprawą lekko przygniatając. Kłaść na rozgrzany tłuszcz i piec na złoty kolor.
Parametry produktu
| Typ | Mieszanka przyprawowa |
|---|---|
| Przeznaczenie | Do drobiu;Do kurczaka |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 40 g |
| Składniki | przyprawy 44% w zmiennych proporcjach (papryka, kolendra, imbir, kurkuma, cynamon, kozieradka, gałka muszkatołowa, pieprz, kminek, chili, kmin rzymski, kardamon, goździki), sól, warzywa suszone 17% w zmiennych proporcjach (cebula, czosnek, cykoria, por), koncentrat papryki, barwnik: kurkumina. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: CYKORIA SA Ulica i numer: Wierzchosławice 15 Kod pocztowy i miasto: 88-140 Gniewkowo PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 198 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 223 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 938 kJ |
| Wielkość porcji | 40 g |
| Zawartość białek | 8,3 g |
| Zawartość soli | 37,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,3 g |
| Cukry | 10 g |
| Zawartość węglowodanów | 33 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|