Przyprawa Cebula Suszona Prymat - Mielona Cebulka do Zup Drobiu Sosów 15g X25
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Cebula suszona Prymat ma charakter uniwersalny, wzbogaci smak każdej potrawy ze względu na niezwykle aromatyczne właściwości. Cebula suszona posiada nieograniczone możliwości kulinarne, a jej zastosowanie zależy od fantazji kucharza. My proponujemy dodawać ją między innymi do zup jarzynowych, drobiu, dziczyzny, gulaszu, wszelakich sosów. Cebula w formie suszonej pozwala na natychmiastowy efekt polepszenia smaku przygotowywanej potrawy. Cebula ze względu na to, że jest znana już od ponad 5000 lat uznawana jest za jedną z najstarszych roślin warzywnych, które są uprawiane przez człowieka. Z Azji Środkowej trafiła prawdopodobnie do Chin. Do Europy przywiozły ją dopiero legiony rzymskie. Współcześnie uprawiana jest na globalną skalę we wszelkich zakątkach świata, od Holandii po Hiszpanię i od Stanów Zjednoczonych po Australię. Ze względu na jej intensywny smak jest jednym z podstawowych składników w kuchniach całego świata.
Parametry produktu
| Typ | Przyprawy jednorodne |
|---|---|
| Rodzaj przyprawy | Cebula |
| Przeznaczenie | Pasuje do mięsnych i warzywnych gulaszy, potraw z jaj, domowego smalcu, kotletów mielonych. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 20 g |
| Składniki | Cebula suszona |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PRYMAT SP. Z O.O Ulica i numer: CHLEBOWA 14 Kod pocztowy i miasto: 44-337 JASTRZĘBIE - ZDRÓJ PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 380 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 g |