Prymat Sos sałatkowy czosnkowy cezar 9 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Mieszanki przypraw |
|---|---|
| Przeznaczenie | Sałatkę cezar możemy serwować jako lekką przekąskę lub dodatek do dań mięsnych i rybnych . Gdy do sałaty dodamy drób, owoce morza, kapary lub anchois może być również pożywnym daniem obiadowym. Sos sałatkowy czosnkowy przygotowujemy łącząc zawartość opakowania z majonezem i wodą lub wodą i oliwą. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 9 g |
| Składniki | Składniki: maltodekstryna, sól, skrobia modyfikowana, cukier, cebula, czosnek (8%), gorczyca biała, natka pietruszki, ekstrakt drożdżowy, regulatory kwasowości: kwas cytrynowy, octany sodu; żółtko jaja kurzego, tłuszcz palmowy, korzeń lubczyku, laktoza. produkt może zawierać: zboża zawierające gluten, mleko, soję, seler, orzeszki ziemne i sezam. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,01 kg |
| Producent: | PRYMAT SP. Z O.OUlica i numer: CHLEBOWA 14Kod pocztowy i miasto: 44-337 JASTRZĘBIE - ZDRÓJ PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 858 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 509 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2102 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 2,4 g |
| Zawartość soli | 4,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 49 g |
| Cukry | 5,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 14 g |