Opis szczegółowy
Specjalnie skomponowana mieszanka, która podkreśla smak tradycyjnego, świątecznego karpia - jednej z najważniejszych potraw wigilijnego stołu. Wyselekcjonowane przyprawy takie jak majeranek, gorczyca biała, pieprz czarny, liść laurowy oraz ziele angielskie - tworzą harmonijną kompozycję inspirowaną polskimi recepturami. Idealna do pieczonego, smażonego i duszonego karpia.
Parametry produktu
| Typ | Mieszanki przypraw, Mieszanka przyprawowa |
| Przeznaczenie | Przeznaczone do dań z karpia |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 20 g |
| Składniki | Składniki: sól, czosnek (15%), cebula, gorczyca biała, cukier, ziele angielskie, papryka słodka, pieprz czarny (2%), majeranek (2%), pieprz biały, liście kopru, tymianek, papryka ostra, liść laurowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy. produkt może zawierać: jaja, mleko (łącznie z laktozą), soję, seler i orzeszki ziemne. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: prymat sp. z o.o ulica i numer: chlebowa 14 kod pocztowy i miasto: 44-337 jastrzębie - zdrój pl |
| Krótki opis marketingowy | Mieszanka przyprawowa do świątecznego karpia prymat |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 380 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 720 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, Chronić przed światłem |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 163 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 685 kJ |
| Zawartość białek | 6,2 g |
| Zawartość soli | 5,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,9 g |
| Cukry | 8,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 24 g |