Provolone Valpadana DOP Dolce 200g X10
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Oryginalny włoski ser półtwardy typu pasta filata. Polecany do tarcia, pieczenia na ruszcie, podawania na desce serów. Doskonały do dań zapiekanych. Ser Provolone Dolce produkowany jest w północnych Włoszech, z mleka krowiego, pasteryzowanego. Poddawany jest podobnym procesom jak ser mozzarella. Zawiera 44% tłuszczu.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Rodzaj sera | Ser kanapkowy (półtwardy) |
| Typ sera | Włoski |
| Forma | Paczkowany |
| Smak | Łagodny, |
| Składniki | mleko krowie pasteryzowane, sól, podpuszczka zwierzęca. Bez konserwantów. |
| Zawartość tłuszczu | Inny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Zawartość netto | 200 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| ChNP - Chroniona Nazwa Pochodzenia | 1 |
| ChNP - Data ważności certyfikatu zgodności lub świadectwa jakości | 2022-12-31 |
| ChNP - Numer certyfikatu zgodności lub świadectwa jakości | D.M.N 37911 del 11/05/2017 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PPH TEMAR SP. z o.o. Sp.k. Ulica i numer: Tartaczna 34 Kod pocztowy i miasto: 40-749 Katowice PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 234 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 338 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1404 kJ |
| Wielkość porcji | 200 g |
| Zawartość białek | 25,1 g |
| Zawartość soli | 1,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 26,4 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |