Proteina z serwatki BIO 500 g
dodaj do przechowalni
Opis
"Organic Whey Protein to bogate źródło białka - podstawowego budulca mięśni. Pomaga w utrzymaniu zdrowych kości. Zawiera cenna dla zdrowia aminokwasy.
Jest to idealny sposób na przekąskę w ciągu dnia lub po wysiłku fizycznym, bez zbędnych węglowodanów, cukru i nadmiernego tłuszczu.
Mleko uzyskiwane do produkcji serwatki pochodzi od krów wolno wypasanych na ekologicznych łąkach.
"
Warunki przechowywania
Po otwarciu przechowywać w zamkniętym opakowaniu w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
Składniki: 100% ekologicznego koncentratu proteiny z serwatki z ekologicznego mleka
Możliwe alergeny
GLUTEN,ORZECHY,SOJA
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt bez cukru: Tak
Produkt wegetariański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Tłuszcz | 5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3.2 g |
| Węglowodany | 3.5 g |
| Cukry | 3.5 g |
| Błonnik | 2.6 g |
| Białko | 77 g |
| Sól | 0.5 g |