Opis szczegółowy
Naturalnie bogate w białko kabanosy z szynki stanowią pyszną i pożywną przekąskę dla aktywnych. Paczka kabanosów dostarcza aż 32 g białka , a obniżona zawartość tłuszczu sprawia ,że można po nie sięgać bez wyrzutów sumienia.
Parametry produktu
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Smak | Wieprzowina |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 80 g |
| Składniki | Mięso z szynki wieprzowej, białko słonecznikowe, białko wieprzowe, skrobia, olej rzepakowy, sól, przyprawy, ekstrakty przypraw, aromaty, cukier, inulina, przeciwutleniacz: askorbinian sodu, substancja konserwująca: azotyn sodu. osłonka jadalna- substancja żelująca: alginian sodu, stabilizatory: celuloza, chlorek wapnia. |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Wysoka zawartość białka | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: tarczyński s.a. ulica i numer: ujeździec mały 80 kod pocztowy i miasto: 55-100 trzebnica pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 140 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 328 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1376 kJ |
| Zawartość białek | 40 g |
| Zawartość soli | 2,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 15 g |
| Cukry | 1,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 8,2 g |