Proszek do prania Persil color 240 g (4 prania)
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Zastosowanie | Do tkanin kolorowych |
|---|---|
| Sposób prania | Pranie w pralce automatycznej |
| Skład | 5 - 15 % anionowe środki powierzchniowo czynne < 5 % fosfoniany, niejonowe środki powierzchniowo czynne, zeolity, polikarboksylany pozostałe składniki: enzymy, kompozycja zapachowa |
| Dozowanie | 60 g |
| Dodatkowe właściwości | Aktywny w temperaturze 20-60 °C. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,28 kg |
| Liczba standardowych wsadów pralki | 4 szt. |
| Objętość każdego kubka pomiarowego | 60 g |
| anionowe środki powierzchniowo czynne | 5% lub więcej, lecz mniej niż 15% |
| enzymy | mniej niż 5% |
| fosfoniany | mniej niż 5% |
| kompozycje zapachowe | mniej niż 5% |
| niejonowe środki powierzchniowo czynne | mniej niż 5% |
| polikarboksylany | mniej niż 5% |
| zeolity | mniej niż 5% |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.wisebase.pl/media/img/original/10/28/2/1028264.pdf |
| Piktogramy GHS | Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarzające zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07) |
| Hasła ostrzegawcze | uwaga |
| Rodzaj zagrożenia | Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. |
| Zagrożenie | Tak |
| Producent: | Henkel PolskaUlica i numer: ul. Domaniewska 41Kod pocztowy i miasto: 02-672 Warszawa PL |
| Zawartość nominalna | 240 g |
| Trwałość od otwarcia | 36 mies. |
| Oświadczenia o bezpieczeństwie i zagrożeniach AISE | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, W przypadku wrażliwej lub uszkodzonej skóry należy unikać długotrwałego kontaktu z produktem, Unikać kontaktu z oczami. Jezeli produkt dostanie się do oczu, dokładnie spłucz wodą., Nie połykać. Jeśli produkt został połknięty, skonsultuj się z lekarzem. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 70 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |