Proszek do pieczenia BEZGL. BIO 100 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Bezglutenowy proszek do pieczenia BIO – naturalne wsparcie dla Twoich wypieków!
Nasz bezglutenowy proszek do pieczenia BIO został stworzony z myślą o osobach z nietolerancją glutenu oraz tych, którzy cenią ekologiczne i naturalne składniki. To wyjątkowy produkt, który zapewni Twoim wypiekom puszystość i idealną konsystencję, bez kompromisów w kwestii jakości i zdrowia.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu
Składniki
BIO* skrobia kukurydziana, substancje spulchniające: winiany potasu, wodorowęglan sodu
Informacje o produkcie
Marka: ZDROWO NAMIESZANE
Kraj pochodzenia: Polska
Masa brutto: 0,107 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 598kJ/143kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 35 g |
| Cukry | 0 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 13.7 g |