Prostownica Remington Eclat Brillance S6308
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Eclat Brilliance to funkcjonalna prostownica, która sprosta nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom kobiet XXI wieku. Kobiet, które są zabiegane, mają niewiele czasu dla siebie, ale wciąż zależy im na nienagannej fryzurze. Prostownica nagrzewa się błyskawicznie. Nie zawiedzie Cię, kiedy najbardziej jej potrzebujesz. Wystarczy zaledwie 15 sekund, by rozpocząć stylizację włosów. Zabierz urządzenie ze sobą w każdy zakątek świata. Bezpieczne przechowywanie i transport ułatwi odporne na wysokie temperatury etui oraz system blokady płytek. Ceramiczne płytki wzbogacono o cząstki mikroodżywki. Podczas każdej stylizacji przenosisz na włosy cenne substancje, które gwarantują gładką i lśniącą fryzurę za każdym razem. Specjalny czujnik automatycznie wyłączy prostownicę po 60 minutach w bezruchu, więc nic się nie stanie, jeśli zapomnisz odłączyć urządzenie od prądu.
Parametry produktu
| Przeznaczenie | Prostowanie włosów |
|---|---|
| Moc | 44 W |
| Liczba nakładek | 1 |
| Długość przewodu | 3 m |
| Kolor | Czarny |
| Funkcje dodatkowe | Automatyczne szybkie nagrzewanie |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Okres gwarancji | 36 mies. |
| Czas nagrzewania | 15 s |
| Waga jednostkowa brutto | 0,4 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,20 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ab s.a ulica i numer: europejska 4 kod pocztowy i miasto: 55-040 magnice pl |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Automatyczne wyłączenie |
| Cechy urządzenia | Ergonomiczny uchwyt, Obrotowe podłączenie przewodu, Regulacja temperatury |
| Temperatura pracy | 110 - 230 °C |
| W zestawie | Etui, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |