Proste historie frytki proste do piekarnika 750 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Proste |
|---|---|
| Grubość cięcia | Standardowe cięcie |
| Sposób przygotowania | Patelnia, Piekarnik |
| Wegetariańskie | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 750 g |
| Składniki | Składniki: ziemniaki, tłuszcz roślinny palmowy, glukoza. produkt może zawierać seler. |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,76 kg |
| Producent: | IGLOTEX S.A.Ulica i numer: Leśna 2Kod pocztowy i miasto: 83-220 Skórcz PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 54 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
|---|---|
| Stosowanie - propozycje podania | do piekarnika, na patelni, w głębokim oleju |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | W piekarniku: zamrożonż porcje frytek rozłożyć na blasze piekarnika podgrzanego uprzednio do temperatury 220°c (z funkcją termoobiegu 200°c). piec 18-20 minut, do uzyskania właściwej chrupkości i koloru. w czasie pieczenia frytki kilkakrotnie przemieszać. 2 w głębokim oleju: zamrożoną porcję frytek wrzucić na głęboki olej podgrzany uprzednio do temperatury 175°c. smażyć około 4-5 minut,do uzyskania właściwej chrupkości i koloru. 3 na patelni: zamrożoną porcję frytek wrzucić na patelnię z cienką warstwą mocno rozgrzanego oleju. smażyć około 15-20 minut, do uzyskania właściwej chrupkości i koloru. frytki w trakcie smażenia należy obracać. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 4,1 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,05 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 1,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 35,7 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 144 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 217 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 608 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 913 kJ |
| Wielkość porcji | 150 g |
| Zawartość białek | 2,7 g |
| Zawartość soli | 0,03 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,85 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2,78 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 5,7 g |
| Cukry | 0,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 23,8 g |