Proste historie - fresh pierogi z kapustą i grzybami 360 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Sposób przygotowania | Kuchenka mikrofalowa, Patelnia, Do gotowania |
|---|---|
| Zawartość netto | 360 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Składniki: ciasto pierogowe: mąka pszenna, woda, olej rzepakowy, sól; nadzienie: kapusta kiszona (51 %)(kapusta biała, sól), kapusta biała (27 %), pieczarki (9 %), podgrzybek brunatny (3 %), sól, cebula smażona (cebula, olej rzepakowy, mąka pszenna, sól), olej rzepakowy, błonnik pszenny, borowik szlachetny suszony (0,6 %), cukier, skrobia, pieprz czarny. produkt może zawierać mleko, soję, seler. zawartość nadzienia: 42%. |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,38 kg |
| Producent: | iglotex s.a. ulica i numer: leśna 2 kod pocztowy i miasto: 83-220 skórcz pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 140 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 172 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 719 kJ |
| Wielkość porcji | 180 g |
| Zawartość białek | 5,2 g |
| Zawartość soli | 1,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,4 g |
| Cukry | 2,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 31 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 2 szt. |