Prosciutto crudo 100 g Kometa X10
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
szynka wieprzowa dojrzewająca, surowa
Parametry produktu
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
|---|---|
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Surowe |
| Klasa trwałości produktu | Nietrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Plastry |
| Składniki | udziec wieprzowy, sól |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Zawartość netto | 100 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 4 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Salam Dąbrowski i wspólnicy spółka jawna Ulica i numer: Bierutowska 29 Kod pocztowy i miasto: 51-317 Wrocław PL |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | brak danych |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 150 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,2 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | <0,1 |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 140 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 14 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 586 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 59 kJ |
| Wielkość porcji | 10 g |
| Zawartość białek | 22 g |
| Zawartość soli | 6,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 5,7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | <0,5 |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0,5 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | <0,5 |