'Proper No. Twelve Irish Whiskey 40% 0,7L X6
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Conor McGregor to jedna z najbarwniejszych postaci i jedna z największych gwiazd walk MMA. Znany z nie konwencjo-nalnego stylu bycia i nokautującego ciosu.
Proper No. Twelve (czyt. tuelw) to irlandzka whiskey typu blended, która powstała z jego inspiracji i pod jego ścisłym i bezpośrednim nadzorem, we współpracy z najstarszą destylarnią whiskey na świecie.
Trzykrotnie destylowana, dojrzewa minimum 3 lata w dębowych beczkach po bourbonie. Nazwa odnosi się do 12-tej dzielnicy Dublina gdzie Conor McGregor dorastał z czego jest niezwykle dumny i zawsze podkreśla swoje irlandzkie pochodzenie
Parametry produktu
| Typ | Blended/pure malt Whisky (vatted Whisky) |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Irlandia |
| Pojemność | 700 ml |
| Smak | Mieszany |
| Serwowanie | Czyste, Z lodem |
| Zawartość alkoholu | 40 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,17 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: united beverages sa ulica i numer: płaska 24-36 kod pocztowy i miasto: 87-100 toruń pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 68 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 88 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 7 szt. |