Opis szczegółowy
Princessa Ciasto z truskawkami 40g
Parametry produktu
| Rodzaj/smak | Truskawkowy |
| Zawartość netto | 40 g |
| Składniki | Cukier, tłuszcze roślinne (palmowy, kakaowy*, shea) w zmiennych proporcjach, maka pszenna, preparat serwatki w proszku (z mleka), odtłuszczone mleko w proszku, tłuszcz mleczny, koncentrat soku z buraka, emulgatory (lecytyny, e476), substancje spulchniajace (weglany amonu, weglany sodu), regulator kwasowosci (kwas cytrynowy), aromaty , sól. moze zawierac: orzeszki ziemne, orzechy i soje. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 192 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 10 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,5 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | <0,5 |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,11 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 19,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 25 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 545 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 218 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 11 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 910 kJ |
| Wielkość porcji | 40 g |
| Zawartość białek | 3,7 g |
| Zawartość soli | 0,27 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 16,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 18 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 6,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 12,4 g |
| Cukry | 47,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 62,5 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 11 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 32 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 21 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 10 %RWS |