Primo Śmietanka 30% 200g X20
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
My z firmy Zott wierzymy, że Zott Śmietanka 30% 200g jest dobrem płynącym z natury. Połączenie świeżego mleka i nowoczesnej technologii produkcji jest gwarancją najwyższej jakości tego produktu
Parametry produktu
| Rodzaj | Śmietana |
|---|---|
| Zawartość tłuszczu | 30 % |
| Typ produktu | Pasteryzowany |
| Przeznaczenie | idealna do ubijania |
| Składniki | śmietanka, stabilizator: karagen |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 200 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,21 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Zott Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: ul. Chłodnicza 6 Kod pocztowy i miasto: 45-315 Opole PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 126 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,3 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 3,4 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 3,4 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 293 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 293 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1209 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1209 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 2,3 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 20,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 30 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 20,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 30 g |
| Cukry | 3,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,4 g |