Primo Gusto Spaghetti No.6 500g (24) X24
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Spaghetti to jedna z najpopularniejszych form makaronu, goszcząca na stołach mieszkańców Południa Europy od wieków i podawana na rozmaite sposoby.
Ten okrągły, cienki i długi makaron najlepiej łączy się z lekkimi, kremowymi sosami delikatnie otulającymi sznureczki makaronu, których nawijaniu na widelec towarzyszy dziecięca radość i zabawa. W końcu cóż jest bardziej radosnego od słonecznego makaronu i soczystych pomidorów - przywołują na myśl wakacje!
Parametry produktu
| Typ | Bezjajeczny |
|---|---|
| Rodzaj | Bucatini |
| Zawartość netto | 500 g |
| Składniki | semolina z pszenicy durum, woda |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Grecja |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Grecja |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,51 kg |
| Technika utrwalenia | suszenie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Atlanta A.M. Sp z o.o. Ulica i numer: Annopol 4A Kod pocztowy i miasto: 03-236 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 90 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 354 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1500 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 12 g |
| Zawartość soli | 0,02 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,5 g |
| Cukry | 3,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 72,1 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |