Primo Gusto Makaron Tortellini Prosciutto 250 g X16
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
włoskie uszka z nadzieniem z szynki sezonowanej
Parametry produktu
| Typ | Z dodatkami, Jajeczny, Z semoliny (durum) |
|---|---|
| Rodzaj | Uszka |
| Zawartość netto | 250 g |
| Składniki | Ciasto makaronowe (72%): semolina z pszenicy durum, jaja (19,4% ciasta makaronowego). nadzienie (28%): mortadella (45,4% nadzienia) (mięso wieprzowe, tłuszcz wieprzowy, sól, przyprawy korzenne, aromaty), bułka tarta (mąka z pszenicy miękkiej, sól), margaryna (olej kokosowy, olej słonecznikowy, woda), szynka dojrzewająca prosciutto (3,1% nadzienia) (mięso wieprzowe, sól), sól, przyprawy korzenne, aromaty, topiony ser w proszku (mleko, serwatka z mleka, sól, enzymy). może zawierać soję. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Włochy |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,25 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Atlanta A.M. Sp z o.o. Ulica i numer: Annopol 4A Kod pocztowy i miasto: 03-236 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 154 op. zb. (DU) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | nie dotyczy |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 387 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1632 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 13 g |
| Zawartość soli | 2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 9 g |
| Cukry | 2,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 62 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
|---|