Primo Gusto Mąka do Pizzy 500 g X10
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Mąka z semoliny do chrupiącej włoskiej pizzy. Drobna mąka otrzymywana jest przez powtórne zmielenie semoliny z pszenicy durum. Jest to rodzaj pszenicy o bardzo zwartej i szlachetnej strukturze białka, która nadaje pizzy niepowtarzalną chrupkość. Ciasto wyrabiane z tej mąki charkateryzuje się też atrakcyjnym bursztynowym kolorem, a przy wypiekaniu intensywnym aromatem. Ponadto drobnomielona mąka z pszenicy durum ma wysoki procent karotenoidów, przeciwutleniaczy, które wspomagają nasze zdrowie.
Parametry produktu
| Rodzaj | Z pszenicy durum |
|---|---|
| Zawartość netto | 500 g |
| Składniki | Semolina z pszenicy durum. może zawierać soję, gorczycę i nasiona sezamu. |
| Dla diabetyków | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Waga jednostkowa brutto | 0,5 kg |
| Indeks glikemiczny (IG) produktu | niski IG (<55) |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Atlanta A.M. Sp z o.o. Ulica i numer: Annopol 4A Kod pocztowy i miasto: 03-236 Warszawa PL |
| Krótki opis marketingowy | Mąka z semoliny do chrupiącej włoskiej pizzy. |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
| Technika utrwalenia | suszenie |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Czy znaki dietetyczne/alergenów znajdują się na opakowaniu? | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Warunki termiczne | W temperaturze otoczenia |
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 359 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1523 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 9,8 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,5 g |
| Cukry | 1,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 77 g |