'Primitivo Puglia Secondo Passo czerwone wino wytrawne 13% 0,75l X6
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Głęboki, purpurowy kolor, wpadający – wraz ze starzeniem – w ciemny bursztyn.
W młodym winie świeże, gronowe aromaty, które z upływem czasu stają się bardziej złożone. Charakterystyczne akcenty jeżyn i wiśni.
Doskonała struktura wina uzyskana poprzez idealną równowagę pomiędzy delikatnymi taninami i mineralnością.
Odpowiednio przechowywane dojrzewa przez kolejne 7 – 8 lat.
Parametry produktu
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Szczep | Primitivo |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Mięso czerwone, Mięso grillowane, Sery, Samodzielnie |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Pojemność | 0,75 l (dm³) |
| Oznakowanie etykiet/apelacja | IGT |
| Zawartość alkoholu | 13 % obj. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Włochy |
| Temperatura przechowywania min - max | 10 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,3 kg |
| Region pochodzenia | Włochy |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Bez Chronionej Nazwy Pochodzenia i bez Chronionego Oznaczenia Geograficznego |
| Temperatura serwowania | 14 - 16 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Oktan Energy - Wina Sp. z o.o. Ulica i numer: Hryniewieckiego 1 Kod pocztowy i miasto: 70-606 Szczecin PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 7,5 szt. |