Primavika ... orzechowe bez dodatku soli i cukru 350 g X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Masło orzechowe bez soli i cukru w 94% złożone z fistaszków skutecznie podkręci wasz metabolizm. Po pierwsze, orzeszki zawierają mnóstwo białka, którego spalanie kosztuje organizm o wiele więcej energii niż metabolizm innych składników odżywczych. Po drugie, zdrowe tłuszcze zapewniają uczucie sytości, nie grożą nam więc niespodziewane spadki energii i napady głodu. A po trzecie, orzeszki są bogate w aminokwas argininę, który zmniejsza uszkodzenia mięśni po wysiłku, jest odpowiedzialny za przyrost masy mięśniowej (a im więcej mięśni, tym szybszy metabolizm), a także przyspiesza spalanie tłuszczu podskórnego. 100 g orzeszków ziemnych pokrywa 85% dziennego zapotrzebowania na niacynę.
Parametry produktu
| Składniki | prażone orzeszki arachidowe 94%, emulgator: lecytyny (z soi), błonnik pszenny (bezglutenowy). Produkt może zawierać sezam i inne orzechy. |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 350 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,56 kg |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | PL-096-024 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PRIMAVIKA SP. Z O. O. Ulica i numer: Akacjowa 27 Kod pocztowy i miasto: 62-023 Gądki PL |
| Produkt wegański | 1 |
| Wysoka zawartość błonnika pokarmowego | 1 |
| Źródło białka | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 225 op. zb. (DU) |
| Zawiera występujące cukry | 1 |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu spożyć w ciągu jednego miesiąca. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 6,3 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 2 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,01 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 4,3 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 636 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 159 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2638 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 660 kJ |
| Wielkość porcji | 25 g |
| Zawartość białek | 25 g |
| Zawartość soli | 0,04 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 52 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 13 g |
| Cukry | 3,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 17 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 8 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 13 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 9 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 2 %RWS |