Primavika ... orzechowe Firmowe 100% 350 g X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Masło orzechowe firmowe wyróżnia się spośród innych klarowną deklaracją żywieniową dotyczącą składu, dzięki temu spełnia wymagania najbardziej wymagających konsumentów. W tym momencie oprócz przyjemności z jedzenia czerpiemy pokaźne korzyści zdrowotne. Wysoka zawartość błonnika pokarmowego reguluje pracę przewodu pokarmowego oraz odżywia florę jelitową zamieszkującą nasze jelito grube. Nie powinniśmy zapominać, że masło orzechowe, szczególnie wysokiej jakości, to bardzo dobre źródło białka (około 25%). Dzięki temu jest świetnym uzupełnieniem diety wegetariańskiej, niskowęglowodanowej czy wysokotłuszczowej. Oprócz tego arachidy są dobrym źródłem niacyny (witaminy B3), której niedobory są powszechne w społeczeństwie.
Parametry produktu
| Składniki | prażone orzeszki arachidowe 100%. Produkt może zawierać sezam i inne orzechy. |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 350 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,56 kg |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | PL-096-026 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PRIMAVIKA SP. Z O. O. Ulica i numer: Akacjowa 27 Kod pocztowy i miasto: 62-023 Gądki PL |
| Produkt wegański | 1 |
| Wysoka zawartość błonnika pokarmowego | 1 |
| Źródło białka | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 225 op. zb. (DU) |
| Bez dodatku sodu/soli | 1 |
| Zawiera występujące cukry | 1 |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu spożyć w ciągu jednego miesiaca. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 6,5 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,8 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 4 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 609 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 152 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 8 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 632 kJ |
| Wielkość porcji | 25 g |
| Zawartość białek | 26 g |
| Zawartość soli | <0,01 |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 49 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 12 g |
| Cukry | 4 g |
| Zawartość węglowodanów | 16 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 8 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 13 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 9 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 2 %RWS |