Primavera Woda źródlana niegazowana 5 l 24 szt.
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Polska woda pozyskiwana z głębokości 473 m. Woda odpowiednia do przygotowania żywności dla niemowląt. Pozytywna opinia Centrum Zdrowia Dziecka - opinia nr 11/DKJ/2017. Zgodnie z oceną Instytutu Naukowo-Badawczego Państwowego Zakładu Higieny, woda z ujęć należących do Polskiej Wody Sp. z o.o. odznacza się pierwotną czystością pod względem mikrobiologicznym i chemicznym oraz charakteryzuje się bardzo niską zawartością sodu (1,6 mg/dm3). Ponadto w trosce o najwyższą jakość wody, w naszym nowoczesnym zakładzie, co godzinę wykonywane są badania laboratoryjne potwierdzające czystość mikrobiologiczną Primavery. Woda poddawana procesowi napowietrzania i filtracji.
Parametry produktu
| Rodzaj | Niegazowana |
|---|---|
| Pojemność | 5 l (dm³) |
| Typ | Źródlana |
| Skład dodatkowy | nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 5,17 kg |
| Nazwa otworu lub zespołu otworów tworzących ujęcie oraz ich miejsce ze wskazaniem miejsca lub miejscowości | Primavera w Aleksandrii |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Polska Woda Sp. z o.o Ulica i numer: Aleksandria 1A Kod pocztowy i miasto: 95-035 Ozorków PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 160 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Chronić przed przemrożeniem. Po otwarciu zaleca się przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 24 godzin. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |