Preparat do mycia silnika 750 ml Plak Dimer 4s
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Preparat do kompleksowego mycia zewnętrznych elementów silnika.
Bardzo skutecznie usuwa wszelkiego rodzaju zabrudzenia tłuste, oleiste oraz brud drogowy.
Parametry produktu
| Przeznaczenie | Myje silnik |
|---|---|
| Właściwości | Silnik |
| Rodzaj | Płyn |
| Temperatura użycia | 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,75 kg |
| Zawartość netto | 750 ml |
| Piktogramy GHS | Substancje korodujące metale, Działanie żrące na skórę, Poważne uszkodzenie oczu (GHS05) |
| Hasła ostrzegawcze | niebezpieczeństwo |
| Rodzaj zagrożenia podany na etykiecie i/lub w instrukcji użytkowania | H314 powoduje poważne oparzenia skóry oraz uszkodzenia oczu |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: pph parys sp. z o.o. ulica i numer: anny walentynowicz 1 kod pocztowy i miasto: 20-328 lublin pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 30 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |