Premium Rosa BIO Aronia 100% 500 ml 12 szt.
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Owoce aronii to bogactwo antocyjanów, garbników odpowiadających za cierpki smak owoców, pektyn, witamin (zwłaszcza C i P), składników mineralnych jak również pierwiastków śladowych (m.in. jodu).
Parametry produktu
| Pojemność | 500 ml |
|---|---|
| Typ produktu | Sok |
| Rodzaj | Owocowy |
| Smak | Aronia |
| Składniki | Sok NFC z ekologicznych owoców aronii 100% (Photinia melanocarpa). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: premium rosa sp. z o.o. ulica i numer: św andrzeja boboli 20 kod pocztowy i miasto: 05-504 złotokłos pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 14 dni. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | Osad jest zjawiskiem . Wstrząsnąć przed spożyciem. Smak, aromat i barwa mogą się różnić w zależności od odmian, nasłonecznienia i nawodnienia owoców w danej partii. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Proponowane spożycie: 100 ml/dzień. spożywać bezpośrednio lub rozcieńczyć wodą w dowolnej proporcji. nie zalewać wrzątkiem. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 74 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 315 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0,3 g |
| Zawartość soli | 0,02 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 7,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 18 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Kwas foliowy (witamina B9) | 16 μg/100ml |
|---|---|
| Kwas foliowy (%RWS) | 8 %RWS |