Opis szczegółowy
Precelki solone Bezgluten 70 g to chrupiąca, bezglutenowa przekąska idealna na każdą okazję – do pracy, szkoły czy w podróży. Są odpowiednie dla osób na diecie bezglutenowej, wegan oraz wszystkich, którzy poszukują zdrowszych alternatyw dla tradycyjnych słonych przekąsek. Zostały przygotowane bez dodatku oleju palmowego, skrobi pszennej i modyfikowanej, a także bez konserwantów, sztucznych barwników i wzmacniaczy smaku. Zawierają olej słonecznikowy i stanowią źródło błonnika pokarmowego, wspierającego prawidłowe funkcjonowanie układu trawiennego. To lekka, smaczna i świadoma przekąska, która doskonale sprawdzi się w codziennym jadłospisie.
Parametry produktu
| Typ | Precelki |
| Smak | Słony |
| Zawartość netto | 70 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Skrobia ziemniaczana, skrobia kukurydziana, mąka ryżowa, olej roślinny (słonecznikowy), mąka słonecznikowa, sól (4 %), cukier, substancja zagęszczająca: guma guar, guma arabska; drożdże, błonnik: z zielonego groszku, ziemniaczany, z babki jajowatej (plantago ovata), bambusowy, z siemienia lnianego; przeciwutleniacz: mieszanina tokoferoli; regulator kwasowowości: wodorotlenek sodu. może zawierać: soję i jaja. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,07 kg |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | Pl-089-318 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bezgluten sp. z o.o. ulica i numer: posądza 128 kod pocztowy i miasto: 32-104 koniusza pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 192 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 9 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 413 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1742 kJ |
| Zawartość białek | 6,3 g |
| Zawartość błonnika | 5,1 g |
| Zawartość soli | 3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 9,9 g |
| Cukry | 2,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 73 g |