Praliny Lindor Assorted Bag 100 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Praliny |
|---|---|
| Smak | Czekoladowy |
| Zawartość netto | 100 g |
| Dodatki | Z czekoladą białą, Z czekoladą ciemną, Z czekoladą mleczną |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Składniki | Cukier, tłuszcze roślinne (kokosowy, z nasion palmy), tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, mleko pełne w proszku, laktoza, odtłuszczone mleko w proszku, bezwodny tłuszcz mleczny, emulgator: lecytyny (soja), ekstrakt słodowy jęczmienny, aromaty, laska wanilii. może zawierać orzechy laskowe oraz inne orzechy. czekolada mleczna: masa kakaowa minimum: 32%, masa mleczna minimum: 21%. czekolada gorzka: masa kakaowa minimum 60%. |
| Temperatura przechowywania min - max | 12 - 16 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Producent: | Lindt & SprungliUlica i numer: Franciszka Klimczaka 1Kod pocztowy i miasto: 02-797 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Produkt wrażliwy na temperaturę. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 630 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2615 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 4,7 g |
| Zawartość soli | 0,14 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 35 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 49 g |
| Cukry | 40 g |
| Zawartość węglowodanów | 42 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera surowce GMO | Tak |