Powidła śliwkowe Stovit 240 g X8
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Powidła śliwkowe mieszane 240g. Sporządzone ze 160g owoców na 100g produktu. Produkt może zawierać pestki i ich fragmenty.
Parametry produktu
| Rodzaj | Powidła |
|---|---|
| Pojemność | 240 ml |
| Składniki | Śliwki, cukier, substancja żelująca:pektyny, regulator kwasowości – kwas cytrynowy, substancja konserwująca – sorbinian potasu. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 240 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,29 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: stovit group sp. z o.o. ulica i numer: transportowa 4 kod pocztowy i miasto: 85-790 bydgoszcz pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 192 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | <0,5 |
|---|---|
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 6,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 8,1 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 228 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 34 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 967 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 145 kJ |
| Wielkość porcji | 15 g |
| Zawartość białek | 1 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 43 g |
| Zawartość węglowodanów | 54 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 2 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 7 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 3 %RWS |