Opis szczegółowy
Wino o rubinowej czerwieni z fioletowymi refleksami. W nosie oferuje intensywne aromaty czerwonych owoców, takich jak soczyste wiśnie, czarne jagody i porzeczki, które tworzą apetyczną podstawę zapachu. Te owocowe nuty są doskonale zintegrowane z delikatnymi balsamicznymi tonami oraz subtelnymi przyprawami, które dodają złożoności i głębi aromatowi. Na podniebieniu wino prezentuje się gładko i harmonijnie, z okrągłymi taninami, które nadają mu miękką teksturę i przyjemny dotyk.
Parametry produktu
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
| Kolor | czerwony |
| Szczep | Aligote, Touriga Francesa, Touriga Nacional |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Cielęcina, Czerwone owoce, Czyste |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Portugalia |
| Pojemność | 750 ml |
| Zawartość alkoholu | 14 % obj. |
| Składniki | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Portugalia |
| Waga jednostkowa brutto | 1,16 kg |
| Region pochodzenia | Alentejo |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Z Chronioną Nazwą Pochodzenia |
| Temperatura serwowania | 17 - 19 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: partner center sp. z o.o. ulica i numer: piotrkowska 89 kod pocztowy i miasto: 97-423 łódź pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 999 dni (dzień) |
| Frakcja materiałowa | Papier |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wielkość porcji | 125 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 6 szt. |